مزایای کرم پایه فارابی

//مزایای کرم پایه فارابی

مزایای کرم پایه فارابی

[fsn_row][fsn_column width=”12″][fsn_text]

مزایای کرم پایه فارابی

 قابلیت جذب نامحدود آب: کرم پایه فارابی قادر است به هر میزان آب اضافه شده را به خود جذب نماید؛ به نحوی که، با افزودن حدود ۱۰۰ درصد آب یک کرم مرطوب کننده، با افزودن حدود ۲۰۰ درصد آب یک کرم سافت به دست آورده، و با افزودن بیش از ۲۰۰ درصد آب کرم به حالت لوسیون تبدیل می شود. چنانچه به همین ترتیب آب به کرم اضافه شود، کرم به حالت شیر در آمده بدون آنکه، دو فاز شود.

 قابلیت اختلاط با انواع پایه های چرب و روغن ها: کرم پایه فارابی قادر است به هر میزان از پایه های چرب، کرم ها ، روغن ها و … را به خود جذب نماید؛ به نحوی که، هر چه بیشتر چربی به آن اضافه شود، بافتی چرب تر حاصل می شود. این در حالی است که، محصول کاملاً همگن بوده و دو فاز نمی شود.

 دارای قدرت انتقال سریع مواد موثره دارویی به طبقات زیرین پوست

 عدم تضاد و ناسازگاری با انواع مواد موثره داروئی

 دارای فرمول هیپوآلرژیک (hypo allergic)

 شستشو شونده با آب است: کرم پایه فارابی به راحتی با آب شسته می شود؛ لذا، زمان تجدید مصرف دارو می توان پوست را با آب خالی شستشو داد و بقایای به جا مانده از کرم مصرف شده قبل را پاک نمود.

مقاوم در مقابل مواد اکسید شونده: در فرمول ساخت کرم پایه فارابی از آنتی اکسیدان های مناسب، در حد کافی و مجاز استفاده شده است؛ به نحوی که، در استفاده از مواد اکسید شونده؛ مانند هیدروکینون، مقاوم می باشد .

 مقاوم در مقابل میکروب ها و باکتری ها: کرم پایه فارابی دارای مواد نگهدارنده مجاز و مناسب می باشد که قادر است برای مدت طولانی از رشد میکروب ها و باکتری ها در کرم و حتی روی پوست جلوگیری کند.

 بدون بو و فاقد هرگونه اسانس

 مناسب جهت رفع خشکی های شدید پوستی ،کنترل پسوریازیس و اگزوما

[/fsn_text][/fsn_column][/fsn_row]

By | ۱۳۹۷-۴-۲۵ ۱۲:۳۶:۲۰ +۰۴:۳۰ شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه