کرم مرطوب کننده ( کلدکرم ) فارابی

/, کرم های پایه فارابی/کرم مرطوب کننده ( کلدکرم ) فارابی
کرم مرطوب کننده ( کلدکرم ) فارابی ۱۳۹۷-۸-۹ ۱۳:۴۲:۰۳ +۰۳:۳۰

Project Description

کرم مرطوب کننده ( کلدکرم) فارابی

کرم مرطوب کننده فارابی به منظور ساخت انواع کرم های ترکیبی و مرطوب کننده تحت پروانه ساخت شماره ۱۴۵۵ صادره از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ازسال ۱۳۸۱ درخدمت جامعه پزشکی ایران قرارگرفته است.

کرم مرطوب کننده در موازات کرم پایه فارابی جهت ساخت کرم های کم چرب تر فرموله شده است. کارکردن با این کرم بسیارآسان است، به طوری که قدرت جذب آب و چربی این کرم برخلاف کرم پایه فارابی محدوداست، ولی برای فرمولهایی که نیاز به افزودن آب و چربی زیادندارند، پایه ای ایده آل است.

مزایای کرم مرطوب کننده ( کلدکرم ) فارابی

  دارای قدرت جذب آب: در کرم مرطوب کننده فارابی به حد کافی آب وجود دارد، ولی درصورت نیاز میتوان به میزان لازم به آن آب اضافه نمود، که دراین صورت کرم برای پوستهای چرب مناسب می گردد.

قابلیت امتزاج باپایه های چرب و روغن ها: درکرم مرطوب کننده فارابی میزان چربی نسبت به کرم پایه فارابی کمتراست، لذا درصورت نیازمی توان این کرم رابا پمادها یا کرم های دیگر، روغنهای حیوانی، گیاهی و معدنی مخلوط نمود.

توجه: استفاده بیش ازحدازچربیها یا پایه های دیگر با PH خیلی پائین ممکن است موجب دوفاز شدن کرم شود.

 نفوذپذیری سریع و آسان به پوست: کرم مرطوب کننده فارابی درحالت عادی یک کرم محوشونده است که به سرعت به اعماق پوست نفوذ می کند. همچنین قادراست مواد موثره افزوده شده را با خود حمل نماید.

 دارای فرمول هیپوآلرژیک

 شستشوشونده با آب است

 مقاوم دربرابرمیکروب ها و باکتریها

 مقاوم دربرابرمواداکسیدشونده

روش استفاده
سیب سلامت
سفارش محصول

ثبت ديدگاه